Školení montáže a oprav IVV nn s použitím armatur a svorek TE Connectivity

Termín(y) - 2. 7. 2020

Martia a.s.

kategorie

Školení montáže a oprav IVV nn s použitím armatur a svorek TE Connectivity pro pracovníky v elektrotechnice:

Školení trvá  čtyři hodiny.

Školení se koná, pokud je na daný termín přihlášeno pět pracovních dní před konáním  školení alespoň 15 účastníků.      Storno poplatek za zrušení účasti Vámi přihlášených montérů v době kratší než pět pracovních dní před dnem konání školení činí 50 % účastnického poplatku.

Účel:

• Prohloubit a obnovit praktické dovednosti nutné pro montáž a opravy IVV nn s použitím armatur a svorek TE Connectivity.
  • Seznámit se s novinkami a novými technologiemi
  • Při ukázkách montáže prokázat znalosti funkce a správného použití montážního nářadí a správného použití svorek, jak propichovacích, tak i kotevních a nosných.
  •  V případě zájmu je možné domluvit konkrétní téma a při školení se zaměřit na proškolení Vašich pracovníků s důrazem na zvolenou problematiku.

Program:

• Prezentace účastníků:  Probíhá od 07:00 hod.
  • Začátek školení je v 07:30 hodin:
  • Zpočátku proběhne krátké zopakování teorie v oblasti IVV nn a svorkového sortimentu pro IVV. Následně probíhá střídavě teoretická a praktická výuka montáže svorek na IVV. Tato část může být přizpůsobena požadavkům montážních organizací. Školení pracovníci pod dohledem zkušených odborníků předvádějí montáž svorek na IVV. Na závěr školení čekají účastníky školení ukázky důsledků nedodržení správné technologie montáže.
  • Školení zpravidla končí ve 13:00 hodin.

Je důležité, aby si pracovníci přivezli vlastní nářadí, které běžně používají k práci.

Školení je zakončeno krátkým závěrečným hodnocením, na jehož základě pracovníci obdrží certifikát.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.